Hakkımızda

1985 yılında Güvensoy Group altında kurduğumuz şirketler ağırlıklı olarak barajlar, sulama göletleri, yollar alışveriş merkezleri, çevre düzenlemeleri, tretuvarlar, parklar, içme suyu, kanallar, taşkın koruma ve kanalizasyon gibi büyük altyapı taahhütlerini üstlenmiştir. Şirketimiz üslendiği tüm ihaleleri zamanında başarıyla tamamlamış dalında marka olmuştur.

Uluslararası çalışmalarımızda ise ağırlıklı olarak Libya’da faaliyet göstermekteyiz.

Her geçen gün makine, araç ve gereç parkını yenileyen şirketimiz, kemikleşmiş iş gücü kadrosuna sahip kurumsal yapısıyla sektörün dikkatini çekmektedir.

Şirketimiz aynı zamanda turizm, madencilik ve gıda sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 

Turizm sektöründe Kars’ta tarihi bir Rus konağının restorasyonunu yaparak lüks bir butik otele dönüştürüp KAR’S OTEL adı altında 2005 yılında hizmete açmıştır.

Kar’s Otel yıllarca Hürriyet gazetesinin yaptığı araştırmada Türkiye’nin en iyi restore edilmiş 10 butik oteli arasına seçilmiştir.

Bodrum Gündoğan‘da Casa Costa Boutique Hotel‘i de bünyesine katarak turizm sektöründe de kaliteli hizmet vermeyi hedef haline getirmiştir.

Gıda sektöründe Koffie boon adlı bir marka yaratarak kahve kültürünü geliştirmeyi amaçlayan Güvensoy Group üç ayrı şubesiyle bu alanda da marka haline gelmiştir.

AVM alanında da , başkentin simgesi olan Kızılay meydanında 13 katlı, 30.000 m2 kapalı alana sahip bir alışveriş merkezinin yapımını sürdüren şirketimiz çeyrek asırlık tecrübesine her yeni yıl hız katarak güven inşa etmeye devam etmektedir.

Görseller

Diğer Projelerimiz
popular post
Köse Barajı - Gümüşhane
Baraj & Hes Projeleri
popular post
Kalecik Barajı - ANKARA
Baraj & Hes Projeleri
popular post
Mebusevleri Residence İnşaatı
AVM ve Konut İnşaatı
popular post
Kızılay AVM
AVM ve Konut İnşaatı
popular post
Çanakkale Çan Dekapaj
Dekapaj İşleri